Компанія Volkswagen оголосила про те, що її перший гоночний електромобіль називатиметься I.D. R Pikes Peak, та опублікувала декілька зображень новинки. Прототип, розробка якого була анонсована минулого року, візьме участь в знаменитій гонці на пагорбі Пайкс Пік, яка відбудеться 24 червня в американському штаті Колорадо.

Як і попередні чотири концепти з лінійки I.D., I.D. R Pikes Peak слугує прообразом майбутніх серійних електрокарів Volkswagen. В той же час це перший спортивний електромобіль від дизайн-бюро Volkswagen R GmbH, за створення якого відповідав підрозділ Volkswagen Motorsport.

На I.D. R Pikes Peak пілот Ромен Дюма спробує встановити новий рекорд для електромобілів. Наразі чемпіоном є новозеландський пілот Ріс Міллен : у 2016 році він здолав 20-кілометровий гірський маршрут на прототипі e0 PP100 за 8 хв 57,118 с.

Нових подробиць про електромобіль виробник не розкрив, лише підтвердив, що він буде повнопривідним. Раніше член правління VW доктор Франк Вельш говорив, що прототип отримає «інноваційну» батарею і технологію приводу.

За планами Volkswagen, до 2025 року в його модельному ряді буде більше 20 електромобілів. Перший з них почнуть серійно випускати на заводі у Цвіккау наприкінці 2019 року, при цьому тестова зборка стартує вже цього квітня.