Компанія Volkswagen поділилася новими зображеннями кросовера ID.4 та охарактеризувала його дизайн наступною фразою: «як ніби сам вітер надав йому форму». Виробництво новинки вже запущено, а прем’єра запланована на вересень.

Сенсації з опублікованих знімків не вийшло: по-перше,  у Мережі вже з’являлися знімки автомобіля в легкому камуфляжі, а по-друге, китайський сертифікаційний орган взагілі викладав фотографії електрокара без маскування. Однак без нових подробиць все ж не обійшлося: наприклад, стало відомо, що коефіцієнт лобового опору кросовера становить лише 0,28.

Кросовер ID.4, як і хетчбек ID.3, що вже надійшов у продаж, базується на платформі MEB. Відомо, що на першому етапі покупцям буде доступна задньопривідна модифікація, а варіант з приводом на всі чотири колеса з’явиться пізніше. Запас ходу перевищить 500 км за циклом WLTP.

Інформація щодо силових установок поки є тільки для китайського ринку: там електромобіль продаватимуть з одним електромотором потужністю 204 к.с.

У Китаї модель запропонують в двох версіях, які можна буде відрізнити по задніх бамперах і ліхтарях, а також дизайну передньої частини. Причому за їх складання відповідають різні заводи: варіант ID.4 Crozz відправиться на конвеєр FAW-Volkswagen, а ID.4X буде випускати SAIC-Volkswagen.

Крім Китаю модель запропонують у США та Європі.