Компанія Volkswagen попрощалася з електричним хетчбеком e-Golf. На дрезденській фабриці Gläserne Manufaktur (так званій Скляній Мануфактурі), склали останній екземпляр  розеткового «Гольфа», повідомив  у своєму Twitter виробник.

Volkswagen e-Golf випускався сім років: його представили у 2014 році і складали на потужностях заводу у Вольфсбурзі до літа цього року. У 2017 році виробництво електрокара налагодили в Дрездені – за три роки там випустили 50 401 автомобіль. В цілому два заводи випустили 145 561 екземпляр електричного VW e-Golf.

Після прощання з e-Golf фабрика у Дрездені  почне готувати конвеєр до виробництва хетчбека ID.3, який вважається наступником електричного «Гольфа». Його складання стартує в січні 2021 року. Таким чином, фабрика у Дрездені стане другим підприємством після заводу в Цвіккау, що випускатиме автомобілі на електричній модульній архітектурі MEB.

VW ID.3

Відзначимо, що до цього моменту VW випускав оновлену версію e-Golf, яка дебютувала у 2017 році. Вона оснащувалася 136-сильним електромотором і розганялася з місця до «сотні» за 9,6 сек. Максимальна швидкість становила 150 км/ч. Літій-іонна батарея обсягом 35,8 кВтгод забезпечувала хетчбеку запас ходу до 200 км.