Раніше німці заявили, що до 2023 року виробничі потужності концерну Volkswagen дозволять випускати 1,5 млн електромобілів щорічно. Тепер глава марки Ральф Брандштеттер уточнив ці плани.

«Ми розраховуємо вже у 2025 році випускати по півтора мільйона електромобілів марки Volkswagen, – цитує Брандштеттера прес-служба автоконцерну. – І на ID.4 припадатиме приблизно третина від цієї кількості. Тому це буде наша основна ударна сила на шляху переорієнтації до виробництва електромобілів».

Член ради директорів Volkswagen Томас Ульбріх, який відповідає саме за електрифікацію, розповів про подальші плани.

«ID.4 стане першою по-справжньому глобальною машиною на платформі MEB, яка створювалася спеціально для електромобілів, – нагадав Ульбріх. – До 2029 року група планує побудувати близько 20 млн електромобілів тільки на платформі MEB. Ця цифра включає автомобілі різних марок. Першими на ринок вийдуть моделі Volkwagen ID.3, Volkswagen ID.4, Skoda Enyaq iV, Audi Q4 e-tron і Cupra el-Born».

Компанія вже оголосила дату прем’єри серійної версії кросовера ID.4. Машину представлять 23 вересня, а її продаж почнеться, ймовірно, вже наступного року.