Компанія Volkswagen розробить два електричних седани, один з яких стане флагманом марки і складе конкуренцію Tesla Model S (він стане ідеологічним послідовником моделі Phaeton, що зняли з виробництва у 2016 році), а другий виступить наступником культового Passat. Про це повідомляє видання Motor1.

Обидві електричні машини (преміальний та бізнес-седани відповідно) базуватимуться на модернізованій фірмової електричної модульній платформі MEB, що стала основою для хетчбека ID.3 та кросовера ID.4 (їхне виробництво, до речі, розпочалося). Від перспектив використання більш прогресивного шасі PPE, яке розробили марки Audi-Porsche, Volkswagen вирішив відмовитися, оскільки це негативно позначиться на собівартості моделей.

У фірмових дилерських центрах марки (ймовірно, йдеться про ринки Китаю, США та Європи) заміна Passat з’явиться у 2023 році, Phaeton – ще пізніше. Видання Automotive News з посиланням на джерело в оточенні члена правління VW Стефана Вайля повідомляє, що випуск великого електромобіля може початися у Вольфсбурзі до 2025 року, хоча не виключається і варіант складання в США чи Китаї.