Електричні таксі LEVC TX виробництва London EV Company виходять на ринок Німеччини. Їх продажем та обслуговуванням займеться ділерська мережа Volvo – як і LEVC, шведський автоконцерн належить китайській корпорації Geely. Експансія LEVC у Німеччині почнеться зі столиці країни – Берліна.

Класичні лондонські кеби спочатку випускалися маркою Austin і не мінялися десятиліттями. У своїй останній «класичній» версії вони оснащувалися дизельними двигунами італійського виробництва та не мали попиту за межами Англії. Після продажу їх виробництва Geely компанія була перейменована з LTC (London Taxi Company) на LEVC та зосередилася на електрифікації своєї продукції.

Актуальна модель TX, незважаючи на класичний дизайн, була розроблена наново. Вона має виключно електричний привід та батарею із запасом ходу у 130 км. Для збільшення дальності пробігу в TX передбачений невеликий бензиновий електрогенератор, який збільшує пробіг до 640 км.

З 1938 року, коли Mercedes першим з автовиробників встановив на легковий автомобіль дизельний двигун, німецькі таксисти віддають перевагу саме таким седанам. Проте вимоги до чистоти вихлопних газів у Європі та, зокрема, в Німеччині останніми роками істотно посилюються, що робить використання дизельних седанів Mercedes невигідним. Саме це дає шанс лондонським кебам закріпитися на ринку за межами Англії.