Зовсім скоро має бути презентований новий седан Volvo S60 і чим ближче до прем’єри – тим більше цікавих подробиць. Одна з особливостей нової моделі стосується її топ-версії – гібриду серії Т8, що пропонує можливість заряджання від побутової мережі та здійснення невеликих подорожей виключно на електроприводі, як електромобіль. Останнім часом всі актуальні моделі Volvo отримували версію T8 як максимальну в гаммі окремої моделі. Однак Volvo S60 T8 стане особливим – адже тепер очікується поява ексклюзивної версії від Polestar.

It’s all in the details. Meet the Polestar Engineered #newS60 on 20.06.18.

Опубліковано Volvo Cars 14 червня 2018 р.

Нагадаємо, що Polestar являє собою спеціальний підрозділ та гоночну команду компанії Volvo – на зразок AMG компанії Mercedes або підрозділу M компанії BMW. Ексклюзивна новинка вийде під логотипом Polestar Engineered – тобто з натяком на технічні доопрацювання.

І справді: очікується, що гібрид отримає більше потужності та крутного моменту – 415-420 к.с. та 670 Нм замість 400-408 к.с. та 640 Нм у звичайних версіях Т8. Крім того, будуть й інші покращення. Наприклад, збільшенню потужності мають відповідати і більш ефективні гальма: супорти від Brembo, жовтий колір, збільшені гальмівні диски з насічками. Все це видно наскрізь через збільшені колісні диски оригінального дизайну.

Крім того, з’явиться нова вихлопна система – вона надасть кращого «спортивного» звуку при роботі ДВС. Також буде доопрацьована підвіска, де зміняться не тільки налаштування (в бік більш динамічних та спортивних), а й амортизатори – тут мають бути використані амортизатори Ohlins.

polestar-engeneer

До речі: покращення підвіски та нові амортизатори – це результат робіт по створенню електричного супер-купе Polestar 1, що має стати першою моделлю окремого бренду Polestar. Наразі для новинки обіцяна величезна потужність – 600 к.с. та 1000 Нм – однак і ціна немала: 155 тис. доларів або євро в залежності від ринку збуту. Електрокар мають випускати на заводі компанії в Китаї і перші серійні версії повинні з’явитися у своїх власників до кінця поточного року або на початку наступного. Вперше концепт-кар Polestar 1 презентували восени 2017-го і з того часу електрокар отримав близько 7 тис. замовлень, а також пройшов випробування холодом.

Схоже на те, що Polestar 1 стане першим в цілій модельній гаммі: згодом мають з’явитися моделі Polestar 2 (седан D-классу) та Polestar 3 (кроссовер-купе).