Компанія Volvo розкрила нову інформацію щодо свого першого масового електрокара. Акумуляторний кросовер XC40, за словами керівництва марки, повинен стати одним з найбезпечніших автомобілів в історії шведського бренду.

Електричний Volvo XC40 побудований на доопрацьований платформі звичайного кросовера (див. на фото зверху), проте з метою безпеки його пасажирський відсік та батарея мають унікальну захисну конструкцію. Так, батарея поміщена в захисну «клітку», зробленої з екструдованого алюмінію, тоді як кузов отримав посилені елементи конструкції в передній та задній частинах, куди буде інтегрована силова установка.

XC40 EV стане першою моделлю Volvo, до оснащення якої увійде комплекс активних систем безпеки Advanced Systems, що працює під керування програмного забезпечення компанії Zenuity (спільного підприємства Volvo Cars і Autoliv). Ця система, яка базується на радарах, камерах та ультразвукових датчиках відстані, масштабується та дозволяє в майбутньому реалізувати повноцінний автопілот.

Більше інформації про електричний XC40 Volvo обіцяє розкрити найближчими тижнями. Дебютує автомобіль зовсім скоро – 16 жовтня.