Тиждень тому Volvo Cars оголосила дату прем’єри повністю електричної версії кроссовера XC40, а тепер розкрила нові подробиці про цю модель. Зокрема, було опубліковано декілька ескізів та  короткий відеотизер новинки.

 Volvo XC40 electric

Від паливного Volvo XC40 електромобіль відрізняється відсутністю традиційних грат радіатора – замість них встановлена ​​нова передня панель з вбудованими датчиками систем безпеки та допомоги водієві (Advanced Driver Assistance Systems, ADAS). Моторний відсік замінили багажником об’ємом близько 30 л – це так званий frunk (front trunk) або froot (front boot), призначений для усіляких дрібниць. Вихлопні патрубки з очевидної причини також відсутні, в іншому ж електрична модифікація повторює бензинову.

 Volvo XC40 electric

 Volvo XC40 electric

Для електрокара Volvo XC40  запропонують вісім кольорів кузова, серед яких – новий «металік» Sage Green,  контрастний дах (двокольорове забарвлення кузова) в  стандартній комплектації та нові 19- і 20-дюймові колеса. У салоні з`явиться абсолютно новий водійський інтерфейс з відображенням специфічної інформації, такої як рівень заряду батареї, а також спортивний декор та килимки з перероблених матеріалів.

Інформація про силову установку як і раніше не розкривається, але відомо, що модель побудована на тій самій платформі CMA, що й електричний фастбек Polestar 2. Ця архітектура з самого початку розроблялася з розрахунком на електропривід.

 Volvo XC40 electric

 Volvo XC40 electric

Усі деталі ми дізнаємося 16 жовтня, але, швидше за все, до повноцінної прем’єри нас чекає ще декілька нових зображень.