Компанія Volvo Cars розкрила чергову порцію подробиць щодо електричної версії кросовера XC40. Цього разу виробник розповів про абсолютно новий інформаційно-розважальний комплекс, розробленому для електромобіля.

Volvo XC40 Electric

Це мультімедіа на платформі Android Automotive OS з вбудованим персональним помічником Google Assistant, картографічним сервісом Google Maps і магазином додатків Google Play Store. Однією з особливостей нової медіасистеми стане її повна інтеграція з електронними помічниками. Так, Google Maps зможе надавати розумним асистентам інформацію щодо обмеження швидкості, затори та ін. Крім того, медіакомплекс стане частиною сервісу віддаленого керування Volvo On Call: за допомогою мобільного додатку можна буде перевірити рівень зарядки батареї, знайти кросовер на парковці або попередньо прогріти салон у зимовий час.

Volvo XC40 Electric

В XC40 голосом можна буде керувати кліматичною установкою та навігаційною системою, а також телефонувати або відправляти повідомлення, слухати музику та підкасти в додатках на кшталт Spotify. Крім того, завдяки Google Assistant з’явиться можливість віддавати команди пристроям розумного будинку безпосередньо з автомобіля.

Volvo XC40 Electric

Volvo XC40 Electric

Світова прем’єра електричного кросовера відбудеться 16 жовтня. Як ми писали раніше, він розділить платформу з фастбеком Polestar 2 та буде відрізнятися від паливного Volvo XC40 новим оформленням передньої частини з невеликим багажником замість моторного відсіку.