Сан-Франциско входить до числа міст з найбільшою кількістю електрокарів. Тепер влада міста хоче переконатися, що у всіх власників електромобілів буде доступ до громадських зарядних станцій.

Згідно з нової законодавчої ініціативи, на нових стоянках Сан-Франциско (які будуються або будуть побудовані) мінімум 10% площ мають будуть бути пристосовані для електричних транспортних засобів, а усі інші мають бути «підготовлені» до установки електричних «заправок».  Це стосується стоянок як житлових, так і комерційних будівель.

Таким чином, Сан-Франциско планує поліпшити доступ до електрозаправок в масштабах усього міста і зміцнити своє лідерство в цій сфері. Місто чекає, що цей підхід дозволить понизити витрати на встановлення зарядних пристроїв для електричного транспорту на 75%. За словами мера Едвіна М. Лі, Сан-Франциско працює над розумними, довгостроковими і ефективними в економічному сенсі інвестиціями, які спрямовані на зниження рівня забруднення довкілля.

Варто відзначити, що 10% – це досить радикальні заходи, для порівняння, в самому штаті Каліфорнія – лише 3%. У штаті планують встановити більше 7 тис. електрозаправок на додаток до вже працюючих 5 тис. Згідно з планом губернатора Каліфорнії, до 2025 року кількість електрокарів в регіоні повинна вирости до 1,5 млн. У світі цього три найбільші компанії енергопостачання Каліфорнії збираються витратити до 1 млрд доларів на те, щоб прибрати з доріг якомога більше дизельних машин.

Via: Electrek