Підрозділ Volkswagen Commercial Vehicles і компанія ABT Sportline представили повністю електричну версію оновленого Transporter 6.1. При цьому офіційно новинка називається ABT e-Transporter 6.1.

Бренд ABT добре знайомий тим, хто коли-небудь стикався з тюнінгом автомобілів німецького концерну: він випускає пакети візуальної та технічного доопрацювання для різних моделей Volkswagen, Audi, Seat та інших марок німецького гіганта, а також співпрацює з німецькою компанією у світі автоспорту.

Однак віднедавна ABT також займається розробкою електричних версій Фольксвагенів. e-Transporter 6.1 оснащений електромотором (113 к.с. і 200 Нм) і акумулятором ємністю 37,3 кВтгод, з яких використовуватися буде тільки 32,5 кВтгод. Запас ходу складає 138 км (за циклом WLTP). Цими даними нікого не здивуєш, проте такої автономності повинно вистачити для розвезення замовлень у межах міста. Спочатку планувалося, що можна буде вибрати і АКБ на 77,6 кВтгод, але поки німці про таку версію не згадують.

Фургон може взяти на борт від 977 до 1096 кг. Обсяг вантажного відсіку – 6,7 м3 для подовженої версії моделі. Також ABT буде пропонувати аналогічні електричні версії Kombi і Caravelle, в яких передбачено до дев’яти пасажирських місць.

ABT e-Transporter 6.1 продається через дилерів Volkswagen Commercial Vehicles та партнерів ABT e-Line. У Німеччині базова ціна складає € 44 990. Kombi і Caravelle коштують дорожче – від € 49 623 та € 56 475 відповідно.