Директор з продажу Volkswagen Юрген Штакманн оголосив дату початку відвантажень електромобіля ID.3. Він повідомив в соціальних мережах Twitter і LinkedIn, що перші клієнти зможуть отримати свої електрокари вже 17 червня.

За словами Штакманна, найближчим часом компанія зв’яжеться з покупцями, які зарезервували покупку і розмістили депозит у розмірі 1000 євро. Після того, як клієнт офіційно оформить замовлення, доставка займе кілька тижнів. Виконанням поставок за попереднім замовленням будуть займатися дилери VW.

Останні місяці ходили чутки, що VW доведеться відкласти появу ID.3 на ринку через проблеми з програмним забезпеченням електромобіля. Ситуація була настільки критична, що виробник був змушений зберігати вироблені автомобілі у великих кількостях на майданчику під відкритим небом. Але, схоже, німцям вдалося впоратися з неприємністю в найкоротші терміни.

Початкова мета автовиробника – практично одночасно доставити 30 тис. електромобілів ID.3 клієнтам по всій Європі, що були замовлені в перші три місяці після прем’єри автомобіля. Всі ці автомобілі – у топовій версії з батареєю на 77 кВтгод і запасом ходу 550 км. Два інші варіанти – молодша комплектація з батареєю на 45 кВтгод (330 км) та  середня з АКБ на 58 кВтгод (420 км) – надійдуть у продаж трохи пізніше.