У перших товарних екземплярах електромобіля Volkswagen ID.3, який дебютував цього вересня на автосалоні у Франкфурті і відправився на конвеєр на початку листопада, знайшли проблеми з програмним забезпеченням. За даними німецьких ЗМІ, встановлений на новинку софт не підходить для їх експлуатації в реальних умовах.

Офіційно це не підтверджено, але передбачається, що перші 10 тисяч зібраних електрокарів не будуть передані дилерам до того часу, поки їм не оновлять ПЗ. Така сама проблема може спостерігатися і у наступних 20 тисяч машин, але у них можна буде вирішити проблему бездротовим оновленням.

Наприкінці минулого тижня Volkswagen заявив, що виведе у 2020 році на світовий ринок 34 новинки, зокрема, новий ID.3, постачання якого повинні початися влітку. Що цікаво, обмежений тираж «стартової» спецверсії нового електрокара –  1st з батареєю на 58 кіловат-годин – заявили на рівні 30 тис. екземплярів, і всі ці машини за лічені дні розпродані за попереднім замовленням по 40 тисяч євро за од. Не виключено, що проблеми з програмним забезпеченням є тільки у цих електрокарів.