Влітку цього року повинні початися продажі електромобілів Volkswagen ID.3. За запевненням виробника, у Німеччині ID.3 у базовій комплектації буде дешевшим з точки зору придбання і експлуатації, ніж аналогічні моделі з двигунами внутрішнього згоряння.

У компанії вважають, що ID.3 «нарешті зробить електромобілі доступнішими». Базова версія з пробігом на одній зарядці 330 км коштує 23 430 євро з урахуванням екологічного бонусу (без субсидій – 30 000 євро). Для порівняння, бензиновий Golf коштує від 26 640 євро, а дизельний – від 28 105 євро.

Окрім того, податок на автотранспортні засоби з ID.3 не стягується;  також машина не вимагає заміни масла і відноситься до менш дорогого класу страхування. На експлуатаційних витратах власники ID.3 у Німеччині будуть заощаджувати приблизно 840 євро на рік (70 євро на місяць).

VW ID.3 – перший електромобіль Volkswagen на модульній платформі MEB, в якому передбачено постійне оновлення програмно-апаратних засобів. Машини наступного покоління будуть оснащені програмними і апаратними засобами, які дозволять автомобілям передбачити аварії і уникати їх, а також постійно навчатися, удосконалюючи свою поведінку. Очікується, що до 2025 року Volkswagen випустить 1,5 млн електромобілів під маркою VW. Під усіма марками, що належать Volkswagen Group, до яких входять Porsche, Audi, Skoda, Bentley і Bugatti, до 2029 року планується випустити 26 млн електромобілів.