Електричний спортпрототип Volkswagen I.D. R виконав завдання, заради якого був побудований – встановив абсолютний рекорд гонки на Пайкс-Пік, однак на пенсію йти він не збирається. Виробник офіційно підтвердив, що у 2019 році електромобіль знову візьме участь у змаганнях.

В яких – поки що не повідомляється. Про свої нові плани щодо прототипу Volkswagen розповість 19-20 січня в Австрії, в рамках льодової гонки в Целль-ам-Зеє. Там I.D. R покажуть публіці, але на трасу він не вийде – на цей заїзд компанія виставить два Polo GT R5 і два історичних Гольфа: Golf Mk2 GTI Triumph Adler, що виграв чемпіонат світу з ралі у 1986 році, та двомоторний Golf Mk2 Pikes Peak 1987 року – ідейний попередник I.D. R, який куди менш успішно виступив на Пайкс-Пік.

Глава Volkswagen Motorsport Све Смітс заявив, що I.D. R “ще рано вирушати на почесне місце в музеї”. “Volkswagen визначив чітку стратегію розвитку електромобільності, і ми хочемо підтримати її реалізацію своєю участю в автоспортивних змаганнях”, – додав він.

Раніше повідомлялося, що Volkswagen I.D. R може спробувати встановити новий рекорд на Нюрбургринзі, причому не тільки в класі електромобілів, але і в абсолютному заліку. Компанія вже зарезервувала трасу на наступний травень для тестових заїздів.