Компанія Volkswagen оголосила про те, що її презентація електричного прототипу для гонки на Пайкс Пік відбудеться у цю неділю, 22 квітня. Машину покажуть на трасі у французькому Алесе – рідному місті пілота Ромена Дюма, якому належить сісти за кермо під час заїзду.

Місяць тому VW оголосив, що гоночний електрокар називатиметься I.D. R Pikes Peak, і показав декілька комп’ютерних зображень. Технічні подробиці проекту як і раніше не розкриваються – відомо лише, що прототип є плодом співпраці підрозділів Volkswagen R і Volkswagen Motorsport.

Сама «Гонка у хмарах», як неофіційно називають змагання Pikes Peak International Hill Climb, пройде 24 червня. Учасники повинні пройти 20-кілометрову трасу з 156 поворотами в американських Скелястих горах, фініш якої знаходиться на висоті в 4,3 км над рівнем моря. У 1987 році Volkswagen намагався здолати цей пагорб на двомоторному Golf, але безуспішно. З I.D. R Pikes Peak компанія сподівається не просто дістатися до верхньої точки, але і встановити новий рекорд для електромобілів. Нині рекордсменом є Ріс Міллен, чий прототип eO PP100 у 2016 році показав час в 8 хвилин і 57,118 секунд. Для порівняння, абсолютний чемпіон Себастьен Леб в 2013 році піднявся на Пайкс Пік на Peugeot 208 T16 за 8 хвилин і 13,878 секунд.