Згідно останніх домовленостей між концерном VW, EPА (Агентство з захисту довкілля), та іншими природозахисними організаціями, автомобілебудівник має витратити $2 млрд. на електромобільний світ. Ці витрати є однією з частин фінансової компенсації VW за «дизельгейт» – величезний скандал щодо перевищення дозволених шкідливих викидів дизельними двигунами цього німецького автовиробника.

Причому мова йде не про самі електромобілі, а про розвиток необхідної інфраструктуру, що наразі гальмує популярність «авто на батарейках». Так, компанія VW має співпрацювати з новоствореною організацією Electrify America для кардинального збільшення мережі зарядних пристроїв у США. Наразі мова йде про мережу з більш, ніж 200 зарядних пристроїв. Причому будуть встановлені і «швидкі зарядки» потужністю від 50 кВт до 150 кВт! Крім того, компанія виділить частину вкладень на покращення усвідомленості про електрмообілі, проводячи тест-драйви, використовуючи різні канали рекламування, онлайн просування, соціальні мережі та проповодитиме навчальні програми.

На останок, компанія також планує запустити пілотний проект “Зелене місто”, яке полягає у використанні автономних електромобілів в послугах перевезень, як традиційним шляхом, так через “car-sharing”, коли власник надає сві електромобіль у користування на первний час, поки немає потреби у його користуваннні.

Всі гроші надійдуть чотирма траншами – по $500 млн. у кожному, що вказує на довго-терміновість програми. Проте відкладати процес у скриньку ніхто не збирається: згідно цієї програми, перші зарядні пристрої мають бути встановлені вже до кінця 2017 року.

Via: Electrek