Компанія Tesla анонсувала дату початку серійного виробництва третього електромобіля у своєму модельному ряду – Model 3.

Як вказується в офіційному повідомленні автовиробника, збірка електромобіля Tesla Model 3 в тестовому режимі почнеться вже в липні цього року. У стандартному ж режимі виробництво стартує тільки у вересні.
Передбачається, що на початковому етапі обсяги випуску залишатимуть до 5 тис. екземплярів в тиждень, проте до 2018 року цей показник планується збільшити до 10 тис. екземплярів в тиждень. Як відмічають в компанії, перша тестова партія автомобілів була побудована цього місяця і вже встигла пройти частину дорожніх випробувань.

При цьому, за даними Electrek, при оптимальному темпі росту виробництва, в 2017 році компанія зможе виготовити 80 тисяч електромобілів Model 3. Цю задачу ускладнює той факт, що якщо навіть 1% компонентів не буде готовий, то це суттєво вплине на темп виробництва.

Варто відмітити, що нині компанія переобладнує свої підприємства в Неваді і Каліфорнії для збірки агрегатів «бюджетного» електроседана Model 3.

Нагадаємо, що Tesla Model 3 повинна стати найдоступнішим електрокаром в модельному ряду американського автовиробника. За попередньою інформацією, стартова вартість початкової комплектації електрокара складе 35 тисяч доларів (без субсидій). На даний момент компанія зібрала майже 400 тис. передзамовлень на новинку.

Via: Engadget