Американська компанія Workhorse («Робоча конячка») показала свій електричний пікап W-15. Прем’єра передсерійної моделі відбулася в Каліфорнії на виставці Advanced Clean Transportation.

Workhorse W-15 – це так званий електромобіль із подовжувачем запасом ходу, тобто в ньому колеса обертаються тільки електромоторами, а ДВЗ виступає генератором енергії (аналогічно, як у BMW i3 REX). В даному випадку електромотори встановлені на обох осях, в сукупності вони видають 460 к.с. Джерелом живлення слугує батарея Panasonic на 40 кВтг. Пікап розганяється до 60 миль/год (96 км/год) за 5,5 с і може проїхати на одному заряді близько 80 миль (майже 130 км) – цілком достатньо для повсякденних робіт в межах міста. При цьому, повний бак бензину збільшує дальність пробігу до 500 км. Заряджається акумулятор від 7,2-кіловатного пристрою.

Workhorse W-15 отримав кузов з композитних матеріалів, незалежну задню підвіску, систему автоматичного екстреного гальмування, систему попередження про сходження з вибраної смуги. У продаж він поступить в 2018 році. Прогнозована стартова вартість пікапа складає близько 52,5 тис. доларів. Виробник говорить, що до теперішнього часу зібрав майже 5 тис. замовлень на новинку.

Via: The Drive