Декілька американських компаній і організацій виявили бажання придбати у стартапа Workhorshe  електричний пікап W -15, розробка якого була анонсована минулого року. Мова йде про можливі постачання понад 2150 автомобілів.

На даний момент Workhorshe не почала випуск електропікапа. Вартість одній такої машини складе 52,5 тис. доларів, тобто  з можливої угоди стартап міг би розраховувати на не менше ніж  112,8 млн доларів. Цих коштів цілком вистачало б, що щоб компанія змогла підготуватися до виробництва. У планах Workhorshe – збирати 60 тис. пікапів в рік на своєму заводі у в Юніон-Сіті (Індіана, США).

rear-view

Workhorse W-15 оснащуватимуть електромоторами на передній і задній осі, а також комплектом літій-іонных акумуляторів фірми Panasonic, які дозволять проїхати без підзарядки приблизно близько 130 км. Окрім цього, пікап укомплектують компактним бензиновим двигуном внутрішнього згорання, який виступатиме виключно в ролі генератора для поповнення запасу батарей (як у BMW i3). Завдяки ДВС запас ходу новинки збільшиться до 500 км. Також машина отримає повний привід.

В основу пікапа ляже трубчастий каркас з високоміцної нержавіючої сталі і легкий кузов з композитних матеріалів. Салон W-15 з подвійною кабіною зможе вмістити до 5 осіб.

Прототип Workhorse W-15  повинні представити в травні цього року.

Via: InsideEVs