Журі премії World Car of the Year (WCOTY, Всесвітній автомобіль року) назвало переможців у 2020 році. В цілому на перемогу претендував 31 автомобіль у чотирьох категоріях: «Автомобіль року» (найважливіша номінація), «Спортивний автомобіль року», «Люксовий автомобіль року», а також «Міський автомобіль року». І ось в трьох з цих категорій “золото” взяли автомобілі.

Так, електричний фстбек Porsche Taycan «здобув кубок» одразу у двох номінаціях – «Спортивний автомобіль року» і «Люксовий автомобіль року». В цілому перемога Porsche як мінімум в одній категорії не викликала питань. Річ у тім, що з Taycan змагалися Porsche 911 і Porsche 718, так що «золото» у будь-якому випадку дісталося б німецької компанії.

Ще один електричний переможець – Kia Soul EV, який став «Міським автомобілем року». Він без зусиль обійшов конкурентів, серед яких, до речі, був MINI Cooper SE Electric.

Що ж стосується головного переможця, у загальному заліку найкращим визнано паливний Kia Telluride. Корейська кросовер похвалили за просторий і зручний салон, а також за привабливе поєднання ціни та якості.