Британське видання Autocar дізналося нові подробиці про електрокросовер Audi – першу EV-модель німецької марки.

Продажі свого першого електричного кросовера Audi розпочне у 2018 році. Як і усі майбутні електрокари німецького бренду, цей автомобіль отримає приставку e-tron в назві. Крім того, за словами члена правління компанії, відповідального за продажі і маркетинг, Дітмара Фоггенрайтера, Audi стане першим «преміальним виробником, що випустить по-справжньому люксовий електричний SUV».

Наразі також відомо, що з точки зору маркетингу автомобіль позиціонуватиметься як «спортивний позашляховик», а в модельному ряді виробника електрокар розміститься між кросоверами Q5 та Q7, при цьому він не отримає назву Q6, як очікувалося.

Запас ходу новинки складатиме близько 500 км за методикою NEDC (тобто реальний пробіг буде близько 400 км). Виробництво моделі налагодять на заводі в Брюсселі, де буде організована не лише зборка машини, але і виробництво усіх електричних компонентів. Конструктивно автомобіль копіюватиме концептуальний e-tron quattro, який був представлений восени 2015 року у Франкфурті. Концепт оснастили трьома електромоторами (два на задній осі і один – на передній) сумарною віддачею від 435 до 503 к.с. та 800 Нм.

Via: Electrek