Компанія Tesla заявила, що має намір експортувати до Європи електромобілі Model 3, які виготовляються китайським заводом компанії. Постачання стартують вже цього місяця, машини попрямують до  десяти європейських країн. Таким чином, Тесла поповнить список підприємств, які використовуються КНР в якості «експортного хаба» в сфері електричного транспорту.

У повідомленні виробника згадуються такі країни, як Німеччина, Франція, Італія і Швейцарія.

«Підтримка китайським урядом галузі [EV – ред.], інноваційних місцевих компаній та клієнтів, що освоюють нові технології, робить Китай найкращим ринком для новітніх електромобілів», – зазначила у своєму повідомленні Тесла, коментуючи цю новину.

Шанхайська майданчик сьогодні є єдиним автомобільним заводом Tesla за межами США. Підприємство було запущено восени 2019 року. Згодом, крім седанів Model 3, тут вивроблятиметься кросовер Model Y.

Схожу логістику планує використовувати і BMW. Німецька компанія готується експортувати до Європи свій електричний кросовер iX3, що виробляється на підприємстві в Шеньяні. А Daimler AG переносить випуск електричних ком пактів Smart до Ханчжоу.

До речі, днями Tesla представила оновлену Model 3 – зі зміненим дизайном та оснащенням, а також збільшеним запасом ходу та динамікою.