Американський стартап Rivian Automotive придбав колишнє підприємство компанії Mitsubishi Motors в місті Нормал в штаті Іллінойс. Мета цієї купівлі – налагодити власне виробництво електрокарів.

На заводі в Іллінойсі компанія Mitsubishi випускала кросовер Outlander Sport/ASX, але виробництво було зупинене із-за украй низького попиту на модель. Угода з придбання виробничих площ понад 22,3 Га завершилася наприкінці минулого місяця.

Rivian Automotive планує інвестувати в підприємство близько 175 мільйонів доларів до 2024 року і найняти до 1 тис. співробітників, щоб організувати серійне виробництво невідомого електрокара, прем’єра якого тільки відбудеться. Компанія планує розпочати випуск моделі в 2019 році.

В стартапі заявляють, що Rivian Automotive створить модульну платформу для електротранспорту, на базі якої буде створений ряд моделей. Їх відрізнятиме висока продуктивність, безпека і довговічність. Крім того, автомобіль отримає систему автопілот, а перший продукт буде представлений вже цього року. Що стосується дизайну, то він буде «поза часом» і зовнішня краса не конфліктуватиме з функціональністю електрокара.

Rivian Automotive була утворена в 2009 році під час економічної кризи. У компанії говорять, що скрутні часи, через які вона пройшла, є сильною стороною, оскільки саме труднощі дозволили згуртувати команду. Спочатку RA планувала створити задньопривідний середньорозмірний спорткар з бензиновим двигуном, витрата якого б не перевищувала чотирьох літрів, але тепер вирішила перейти на еко-технології.

Via: Electrek