Спортивна версія електромобіля Tesla Model 3 повинна з’явитися в районі середини 2018 року. Про це Ілон Маск написав у своєму «Твіттері», відповідаючи на питання одного з передплатників. При цьому глава марки відмітив, що зараз компанія зосереджена на тому, щоб вибратися з «виробничого пекла» Model 3, тобто оптимізувати усі процеси, у тому числі – за рахунок зведення до мінімуму можливостей конфігурації. «Чим більше версій – тим глибше пекло», – резюмував Маск.

Tesla тільки що розпочала постачання Model 3 в комплектації з батареєю збільшеної місткості (+9 тис. доларів) і пакетом Premium Upgrades (+5 тис. доларів), що включає, серед іншого, сидіння з підігрівом і 12 електрорегулюваннями, скляний дах, преміальну акустику, поліпшені матеріали інтер`єру і світлодіодні противотуманки. Базову Model 3 Standard, ціни на яку починаються з 35 тис. доларів, почнуть збирати тільки в листопаді. Обидві версії – суто задньопривідні, з єдиним електромотором.

Повнопривідна Tesla Model 3 з електромоторами на кожній осі надійде до конвеєру навесні 2018 року. Очевидно, Performance-версія з режимом Ludicrous і літерою P в назві з’явиться на декілька місяців пізніше. При цьому навіть задньопривідна Model 3 поступить у вільний продаж не раніше осені – усі машини, які виробляється прямо зараз, призначені для співробітників компанії. За межі США автівки з лівим кермом почнуть поставляти тільки в другій половині 2018-го, а електромобілі з кермом з правого боку з’являться лише у 2019-му. Загальна кількість замовлень вже перевалила за півмільйона, а черга розтягнулася на рік-півтори.