Під час випробувань в Каліфорнії вдалося засняти передвиробничу версію «бюджетного» Tesla Model 3. На одному з фото зображений салон новинки: представлене зображення дає зрозуміти, що інтер’єр по суті буде ідентичний концепції минулого року.

Коли Tesla представила в 2016 році свій перший погляд на Model 3, інтер’єр показався занадто простим і мінімалістичним для серійної моделі, але, очевидно, що салон машини залишиться практично без змін. З видимих переробок – лише кермо з трьома спицями, яке поступиться місцем двохспицевому.

Усередині Tesla Model 3 домінує великий сенсорний екран, встановлений по центру передньої панелі. Автомобіль обійдеться без приладової панелі, окрім цього, у нього не буде фізичних кнопок – усе управління здійснюватиметься через вищезгаданий тачскрин. Втім, про цю характерну особливість «трійки» говорив раніше ще сам Ілон Маск.

Tesla-Model-3-Spied-2

Рульове колесо також дуже мінімалістичне, тоді як немає також видимих вентиляційних отворів, що підтверджує попередні повідомлення про те, що циркуляція повітря відбуватиметься через тонкі щілини в панелі. Між передніми сидіннями машини встановлено два підсклянники, а над нами розташована доволі глибока ніша.

Виробництво Tesla Model 3 почнеться вже в липні, проте перші екземпляри отримають не клієнти, а співробітники компанії. Це дозволить компанії усунути будь-які недоліки, які можуть бути виявлені в першій серії виробничих моделей. Отже не виключено, що виробник може ще внести корективи до інтер’єру електромобіля.

Via: Carscoops